See what others say about us

Our
Offer

See more
detail of our
products
See

Our references

 
„Firma Animo to niewątpliwi specjaliści w swojej dziedzinie. Bogata oferta, szybki i profesjonalny montaż, doskonały kontakt z przedstawicielami. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowolonymi klientami.”
 

 

„Profesjonalne podejście do klienta to w dzisiejszych czasach podstawa prawidłowych relacji biznesowych. Animo stanowi moim zdaniem wzór dla niejednej firmy w branży drzwi i bram.”


„Firma bez większych problemów poradziła sobie z ogromnym zamówieniem, jakie złożył jej Auchan. Przyznam, że spodziewałem się komplikacji, gdyż bardzo często zdarzają się one przy tego typu zamówieniach, lecz zostałem naprawdę mile zaskoczony. Współpraca jaką udało nam się nawiązać z pewnością będzie utrzymywana, ponieważ tacy profesjonaliści jak Animo są nam potrzebni.” „100% zadowolenia! To pierwsze co ciśnie mi się na usta, kiedy wspominam współpracę z firmą Animo. Klient jest traktowany naprawdę profesjonalnie i obsłużony kompleksowo. Nasze zamówienie na pewno nie jest ostatnim.”


 
„Jako duży klient, nasza firma miała naprawdę ogromne wymagania i dość ścisłe terminy realizacji. Firma Animo nie zawiodła naszych oczekiwań. Jej produkty sprawdzają się świetnie i są wciąż niezawodne, pomimo ich ogromnej i często ciężkiej eksploatacji. Serwis działa niezawodnie, dzięki czemu nie musimy martwić się praktycznie o nic. Jednym słowem – pełen profesjonalizm!” „Obiekty handlowe i hale magazynowe niewątpliwie potrzebują produktów niezawodnych i przede wszystkim trwałych. Takie właśnie są produkty Animo. Nowoczesna automatyzacja i rozwiązania rodem z przyszłości zdecydowanie usprawniają niejeden aspekt prac wykonywanych na naszych obiektach.”„Firma Animo wykazała się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do nas i naszych potrzeb, których zrozumienie stanowi nierzadko duży problem w tego typu branży. Nie zawiedliśmy się i jesteśmy przekonani, iż skorzystanie z usług tej firmy nie było błędem.”„Bramy przemysłowe, które zaoferowała nam firma Animo, należą do jednych z najbardziej nowoczesnych z jakimi przyszło nam się spotkać. Uwagę należy zwrócić także na ich niezawodność i gotowość do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Mimo mocnej eksploatacji nie doświadczyliśmy do tej pory ani jednej awarii. Oby tak dalej!”


„Szybka realizacja, bezproblemowe podejście do indywidualnego zapotrzebowania i przede wszystkim profesjonalizm. Te określenia pasują do firmy Animo w stu procentach. Przed nami kolejne zamówienia, których realizację z pewnością powierzymy tej firmie.”„Niezawodny sprzęt, charakteryzujący się odpornością na wzmożoną eksploatację – to oferuje Animo i tego właśnie potrzebowaliśmy! Miłe i odpowiedzialne podejście do kontrahenta, jakie charakteryzuję te firmę, z pewnością wpłynie na naszą dalsza współpracę.”